KARIÉRA

Do našich týmů ve všech regionech v ČR hledáme nové kolegy, pro které odmítnutí není příslovečné „NE“ ale výzva.

Nyní hledáme tyto pozice: Obchodní zástupce, ref.č.:MS0017

Náplň práce:

      • Aktivní vyhledávání nových zákazníků
      • Vytváření a udržování dobrých vztahů se stávajícími zákazníky s cílem přispět k rozvoji obchodních příležitostí
      • Získávat nové zákazníky ve svěřeném regionu.
      • Komunikace s partnery
      • Spolupracovat s dalšími fajn lidmi z týmu a zákaznického servisu
      • Trocha administrativy při realizaci objednávek Vás také nemine

Požadujeme:

      • min. sš vzdělání
      • řidičský průkaz (sk. B)
      • dobrá znalost argumentačních a vyjednávacích technik
      • orientace ve smluvních podmínkách a obchodním právu
      • orientace v technické dokumentaci
      • zkušenosti s prodejem.
      • praxe ve vedení obchodní administrativy, poptávka – nabídka

Nabízíme:

      • práci ve stabilní prosperující společnosti
      • kariérní růst (ambice na pozici regionálního ředitele)
      • práce na živnostenský list
      • pravidelné školení
      • provize z prodeje
      • moderní kancelář

Další informace:

Benefity:

      •  NB, mobil., auto
      •  flexibilní benefity
      •  sleva na firemních výrobcích

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.